بهترین سایت خرید پروژه, تحقیق, پایان نامه و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

مروری بر موضوعات مورد بحث علم روانشناسی و آشنایی با بزهكاري از ديدگاه روانشناسي

     مروری بر موضوعات مورد بحث علم روانشناسی و آشنایی با بزهكاري از ديدگاه روانشناسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 6  

 

 

ادبیات تحقیق

پی بردن به ارزش واقعی هر علم مستلزم مطالعه ی سرگذشت آن است. دو موضوع عمده و اساسی در فرهنگ و ادبیات  روان شناسی که بیش از سایر موضوعات آن مورد بحث قرار گرفته اند و امروز نیز مهم ترین موترد تحقیقی روان شناسان عبارتند از:

1                 کم و کیف رشد و تکامل در تمام دوران زندگی به ویژه در دو مرحله کودکی و نوجوانی.

2                 یادگیری یا چگونگی تغییر رفتار آدمی در نتیجه ارتباط با محیط و تجربه هایی که کسب می کند.

و چنانچه که در کتاب اول (روان شناسی رشد یک) بارها اشاره کردیم دو فرایند رشد و یادگیری با هم انجام می گیرد و تفکیک تأثیر آن دو در تغییرات رفتار آدمی در فرافنای زندگی (life           span) غالباً غیر ممکن است و بنابراین نمی توان یکی از آن دو را مهم تر از دیگری تلقی کرد.

دو فرایند نامبرده در دو مرحله از زندگی آدمی بیشتر محسوس اند و توجه اطرافیان را به خود جلب می کنند و نیز از حساسیت خاصی برخوردارند. یکی از تولد تا 5 یا 6 سالگی که تغییرات بدنی خاصی در کودک پیدا می شوند دیگری دوران بلوغ و نوجوانی که با پایان دوران کودکی آغاز می شود و رشد و تکامل فرد شکل خاصی پیدا می کند. به عبارت دیگر این دوره را می توان پایان کودکی و آغاز بزرگسالی رفتار دانست. 

از زمانی که بشر زندگی دسته جمعی را شروع کرد و تابع قوانین و مقررات شد هر جامعه با توجه به فرهنگ و سنن و آداب زندگی خود را مجازاتی را برای متخلفین در نظر گرفته اند این نشانگر این مطلب است که همواره در طول تاریخ بزهکاری مورد توجه بشر بوده است حتی خداوند در قرآن کریم نیز افراد بشر را به چند دسته تقسیم کرده است و کسانی که راه سعادت را در پیش گرفته اند وعده بهشت داده است و کسانی که قوانین الهی را نادیده می گیرند را وعده مجازات داده است این نشانگر اهمیت رستگاری و مذمت بزهکاری از دیدگاه این دین اسلام است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3D_1909808_8575.zip13k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان