بهترین سایت خرید پروژه, تحقیق, پایان نامه و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

944 - بررسی عمليات رواني و سرانجام آن

944 -  بررسی عمليات رواني و سرانجام آن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 37  

 

 

 

عمليات رواني به مثابه معرفتي بشري  ، پديدارهاي اجتماعي رااز منظر روان شناسي ، جامعه شناسي ، علوم سياسي و ارتباطات مورد پژوهش وبررسي قرار مي دهد ، ليكن اين قابليت نبايد موجب غفلت از ويژگي متمايز آن در مقايسه با ساير وجوه معرفت شود . اين ويژگي ، عبارت از تاثير شگفت و بي واسطه عمليات رواني بر حيات كشورهاست كه در قالب سناريو هاي آن اجرا مي شود .

پژوهش عمليات رواني افزون بر محدوديتهاي مطالعه در علوم انساني با دشواريهاي ويژه اي مواجه است كه آن رااز بسط تطبيقي همگون مفاهيم و آراء و نظريات آن در جوامع متفاوت بر حذر مي دارد ‌، موانعي كه  گاه  از سرشت عمليات رواني ناشي مي شود . با وجود اين ، متدلوژي عمليات رواني به پيروي از اصول تحقيق و مطالعه  علمي منطبق با روش پرسش ، فرضيه ، آزمون و پيش بيني ، متعهد است . ابعاد متعدد و متكثر عمليات رواني را مي توان از منظر علوم انساني مورد بررسي قرارداد و از اين طريق مكانيسم حيات و بقاي  واحد هاي سياسي را بهتر شناخت .

عمليات رواني پديده پيچيده اي است كه جنبه هاي مختلف و تاثير وتا ثرهاي متفاوت در جوامع گوناگون و حتي در واحد هاي كوچك تر به همراه دارد. به دليل همين پيچيدگي و چند جنبه اي بودن ، مطالعه آن در يك روش واحد نمي تواند تمام ابعاد آن را آشكار مي سازد .

به عبارت ديگر ، با هرنوع  نگرش و بينش علمي به يكي از جنبه هاي عمليات رواني ، نوع خاصي از مطالعه  در روشهاي مطابق با آن به وجود مي آيد . هرچند موضوع عمليات رواني واحد است ، ليكن با اتخاذ ديدگاههاي  متفاوت براي بررسي اين موضوع واحد ، شاخه هاي مختلفي از تحقيق ايجاد خواهد شد .

اين شاخه ها را مي توان به دو گروه كلي بررسي توصيفي وبررسي علي تقسيم كرد . شكل نخست مطالعه ، به بررسي صوري عمليات رواني محدود مي شود . به طور خلاصه هر گونه مطالعه اي را كه بدون درنظر گرفتن چارچوب اجتماعي و رواني و تاثير آن بر عمليات رواني صورت مي گيرد مي توان عمليات رواني توصيفي ناميد . اين نوع مطا لعه در جاي خود ضروري ، روشنگر و راهگشا ست ، ولي به دليل اين كه علي را مد نظر قرار نمي دهد ناقص مي باشد و نمي تواند تمامي پرسشهاي سبب شناسي و به خصوص سوال اصلي آن يعني عليت اجتماعي و رواني عمليات رواني را پاسخ گويد .

بررسي علي ، از اين نقص مبري  است . در اين نوع بررسي محقق عمليات رواني دشمن را مفروض مي پندارد و اين پرسش اساسي را محور تحقيق قرار مي دهد كه عمليات رواني چرا و چگونه به وجود آمد ؟  اين سوال دو جنبه تاريخي و رواني دارد . پرداخت جنبه تاريخي به عليت رواني خاص منتهي مي شود كه سؤال محوري بحث است .

شايان ذكر است كه مطالعه توصيفي ، ماده خام مطالعه علي است و محقق با برقرار كردن روابط علي بين پديده هاي عمليات رواني و شرايط فرهنگي ، اجتماعي ، سياسي و اقتصادي به مطالعه آن مي پردازد .  مطالعه علي عمليات رواني به طور تلويحي متضمن قبول اين معناست كه جامعه در شكل گيري انواع سناريو هاي عمليات رواني مشاركت دارد ، ليكن ميزان و نحوه اعمال اين مشاركت در حيطه بر رسي كارشناسي عمليات رواني است ،پرسشي كه پاسخهاي متفاوتي را به همراه دارد . بنا براين شناخت نظريه ها در روان شناسي ، جامعه شناسي ، علوم سياسي و علوم ارتباطات به درك بهتر سناريوها در عمليات رواني كمك خواهد كرد . به همين دليل ، با ابداع هر تاكتيك جديد در عمليات رواني وموفقيت آن صرف نظراز زمان آن كارشناسان ديگر نيز به اميد موفقيتي مشابه به پيروي و تقليد از آن شيوه مي پردازند . اما بايد توجه داشت كه اين تقليد با نبود همه يا دست كم يكي از شرايط زمان اجراي تاكتيك عمليات رواني همراه است . يعني شرايط سياسي اجتماعي خاص ، زمينه ظهور نو آوري و آفرينش تاكتيك و تدوين سناريو ي ويژه اي را ايجاب مي كند . به همين دليل تاكتيكهاي عمليات رواني دنباله رو هيچگاه به ميزان آثار وسناريو هاي عمليات رواني پيشرو ارزش و اهميت به دست نمي آورند ودر مزه سناريو هاي بزرگ و ماندگار به شمار نمي آيند .

ياد آوري اين نكته ضروري است كه عمليات رواني مبحثي ميان رشته اي است وفرآوري نتايج گوناگون از پيامد هاي طبيعي اين مسئله است . بنا براين عمليات رواني منحصر به يك حوزه و رشته علمي نيست ، به ويژه درعصر حاضر به دليل ابعاد بي شماري كه اين شاخه نسبت به ساير انواع معرفت دارد ، مباحث پويا و نا شاخته اي را براي پژوهش عمليات رواني دربردارد اذعان اين مطلب كه كارگزار عمليات رواني كسي است كه استعداد ويژه براي نمايش ايده ها و واقعيتها ي اجتماعي در قالب سناريوهاي عمليات رواني داشته باشد ، بدين معناست كه براي استعداد كارشناسان عمليات رواني استقلال وجودي قائل شده ايم و اين به معناي آزادي عمليات رواني از قيد بعضي شرايط اجتماعي است . 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
944D_1668334_1586.zip27.2k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان