بهترین سایت خرید پروژه, تحقیق, پایان نامه و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

884 - بررسی مهندسی نرم افزار و Class Diagram

884 -  بررسی مهندسی نرم افزار و Class Diagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 20  

 

 

 

مقدمه

ايجاد و توسعه نرم افزار، نيازمند رعايت كليه اصول و ساختارهاي مهندسي است كه در مبحث مهندسي نرم افزار مطرح مي شود. يكي از مهم ترين دروس تخصصي كه محصلان رشته مهندسي كامپيوتر ملزم به گذراندن آنند، مهندسي نرم افزار (۱) و (۲) است. در اين درس نحوه ايجاد و توسعه نرم افزار به روش علمي مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد.

ويژوال استوديو و دات نت فريم ورك به عنوان بزرگترين پلتفرم ايجاد و توسعه نرم افزار، ابزارهايي را در راستاي به كارگيري اصول مهندسي نرم افزار و روش هاي تست ارائه مي دهد كه در صورت تسلط كامل به اين قابليت ها، مي توان در بهبود كيفيت محصول پيش رفت.در اين مقاله  به بررسي ويژگي هاي فوق پرداخته خواهد شد.

 

از مهندسي نرم افزار نترسيد!

شايد شما با مهندسي نرم افزار آشنا نباشيد و يا حتي اسم آنرا هم نشنيده باشيد، در اين صورت نترسيد و به مطالعه اين مقاله ادامه دهيد.

 

ويژوال استوديو و مهندسي نرم افزار

در اين مقاله سعي مي كنيم خيلي ساده و گويا جنبه هايي از ابزار مهندسي نرم افزار موجود در ويژوال استوديو را معرفي كنيم.علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به كتاب هاي موجود در اين زمينه مراجعه كنند.

در دنياي امروزه كه مبتني بر دانش و تكنولوژي است،هيچ كاري بدون طرح و نقشه قبلي انجام نمي شود.توسعه و ايجاد نرم افزار هم از اين مقوله مستثنا نيست تا جايي كه در اكثر موارد بدون طرح ريزي مهندسي يك پروژه نرم افزاري اغلب به شكست مي انجامد.در اين راستا قبل از توليد، تمامي جزئيات طراحي و پياده سازي نرم افزار را با  دياگرام هايي نمايش مي دهند كه به مثابه نقشه در ساختن يك بنا محسوب مي شود.در اين ميان Class Diagram در مبحث متدلوژي شي گرا (Methodology Object Oriented) مهم ترين دياگرامي است كه  طراحي و ايجاد آن ضروري و الزامي است.

 

Class Diagram چيست؟

با توجه به توضحات داده شده، يكي از متدلوژي هاي موجود در توسعه و توليد نرم افزار، متدلوژي شي گراست.اين متدلوژي مبتني بر كلاس ها و روابط بين آنهاست.يعني طراح و توسعه دهنده براي پياده سازي سيستم مورد نظر واحد هايي به نام كلاس (Class) تعريف مي كند.پيكربندي و شالوده  برنامه را كلاس هايي تشكيل خواهند داد كه در مراحل تحليل و طراحي استخراج مي شوند.به اين صورت كه پس از طي مراحل تحليل و شناخت سيستم، تمامي اجزا آن مي بايست در قالب كلاس طراحي و پياده سازي شوند.

Class Diagram : دياگرامي است كه تمامي كلاس هاي موجود در يك پروژه را به همراه محتويات كلاس ها و ارتباط بين آن ها نشان مي دهد.

محتويات يك كلاس عبارت است از:

  • متغيرها خصيصه ها         توابع

 

ارتباط بين كلاس ها مي تواند شامل موارد زير باشد :

  • Inheritance ( ارث بري ) : يكي از مفاهيم برنامه نويسي است كه در آن كلاس جديد ( فرزند ) از كلاس موجود (پدر) تمامي ويژگي ها را به ارث مي برد.
  • Association ( همكاري ) : عبارت از آن است كه يك كلاس، از كلاس ديگري براي مقاصد خود استفاده كند.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
884D_1667226_3709.zip224k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان