بهترین سایت خرید پروژه, تحقیق, پایان نامه و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

882 - بررسی رنگ ها و مفاهیم و اثرات آنها

882 -   بررسی رنگ ها و مفاهیم و اثرات آنها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 12  

 

 

 

مفهوم رنگ ؟

وقتي از رنگ سخن به ميان مي آيد همه ما تصوراتي از آن خواهيم داشت و بلافاصله رنگ يا رنگ هايي در نظرمان جلوه گر مي شود مثل قرمز ، آبي ، سبز و معمولاً رنگ هاي اصلي بيش از هر رنگ ديگري به نظر مي رسند يا با شنيدن كلمة رنگ عناصري رنگين از طبيعت و جهان پيرامون را به خاطر مي آوريم مثل انواع گل هاي رنگين يا وسايل و اشيايي كه با آنها سر و كار داريم و رنگين هستند. سرانجام احساس مي كنيم كه رنگ يعني خيلي از چيزها يعني كاربرد و نقشي كه زندگي مي تواند در ديدن تشخيص دادن و درك معاني داشته باشد در نظرمان جلوه گر مي شود.

زندگي سرشار از رنگ و جلوه هاي رنگ است . اهميت و نقش رنگ در زندگي مفاهيم مختلف و متنوعي از آن را در ذهن ما زنده مي كند . در اين صورت ارايه يك تعريف مشخص و تعبير مختصر نه تنها مفهوم جامع و گسترده رنگ را در بر نخواهد گرفت بلكه براي درك ابعاد وسيع آن گمراه كننده نيز خواهد بود . رنگ در همه ابعاد زندگي جاريست و بنابراين مفهوم آن به همان گستردگي مفهوم زندگي است يا به قول ايتن رنگ خود زندگي است.

نقش رنگ و مسايل روزمره اي كه با آنها سر و كار داريم آن همه زياد است كه هيچ گاه رنگ را به مفهوم يك واژه ناشناخته و غريب احساس نمي كنيم . زيرا انسان معمولاً وقتي يك مفهوم ، يا يك واژه ، يا اصطلاح را نمي شناسد و يا به دانستن معني آن ترديد دارد به جستجوي مفهوم آن مي پردازد. اما در مورد رنگ به نظر مي رسد آنقدر بديهي است كه انسان احساس مي كند چيزهاي بسياري از آن مي داند و مفهوم روشني را از آن در ذهن دارد اگر چه نتواند تعريف خاصي از آن ارايه دهد. به همين دليل وقتي درباره رنگ در هنر به طور خاص در هنر تجسمي سئوال بشود آنگاه به نظر مي رسد كه پاسخ دادن به آن قدري پيچيده است و نياز به مباحث تخصصي در حيطه هنر تجسمي و نقش و كاربردهاي رنگ در آن دارد. به عنوان مثال رنگ را مي توان عنصر اصلي كار هنرمندان نقش دانست ، اين هنرمندان براي ابداع آثار خود بيش از هر چيز از رنگ استفاده مي كنند و آن را به كار مي گيرند. در اين خصوص آنها حتي از هنرمندان طراح نيز متمايز مي شوند. زيرا معمولا هنرمندان طراح از خط استفاده مي كنند اگر چه ممكن است خطوط آنها رنگين باشد يا از رنگ در بخش هايي از كار خود براي تاكيد نمايش تيرگي ـ روشني و يا به هر دليل ديگري استفاده كنند.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
882D_1667223_3589.zip13.9k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان