فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

محبوبترین محصولات

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

745 - بررسی سود ناخالص و نسبت درصد آن

745 -   بررسی سود ناخالص و نسبت درصد آن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 8  

 

 

 

تعريف : آنچه پس از پرداخت قيمت فروش كالاي كارخانه ، از فروش باقي مي ماند . براي بدست آوردن تفاوت سود ناخالص ، سود ناخالص به صورت درصد بيان مي شود . براي مثال ، اگر يك شركت 25 هزار دلار در فروش خود دريافت كند و بهاي فروش اجناس آن 20 هزار دلار باشد ، تفاوت سود ناخالص احتمالاً برابر با 25 هزار دلار منهاي 20 هزار دلار خواهد بود كه به صورت 25 هزار دلار يا 20 درصد بيان شده است . اساساً ، 20 درصد تفاوت سود ناخالص براي هر دلار توليد است . سود ناخالص يا سود فروش يا سود عملكرد ناخالص ، تفاوت بين در آمد و سود ساخت يك محصول يا ارائه خدمات قبل از كسر هزينه ثابت عمومي ، مقرري كارگران ، ماليات و پرداخت بهره هاست . به طور كلي اگر هزينه هاي غير مستقيم يا ناخالص را ناديده بگيريم ، سود معامله مشخص مي شود .

در آمد است كه كسريهاي سود بوجود آمده از توليد آن در آمد را تعيين مي كند . براي يك خرده فروش ، ود ناخالص سر رسيد مغازه منهاي بهاي فروش اجناس است . براي يك كارخانه دار ، سودهاي سر راست ، سود مواد و مواد مصرفي ديگر به كار گرفته شده در ساخت محصول سود ناخالص است . براي مثال ، سود الكتريسيته براي به كار انداختن يك ماشين اغلب سود سر راست يا مستقيم است . در صورتيكه سود روشن كردن اتاق ماشين ، هزينه ثابت عمومي است . سودهاي مقرري كارگران هم سود مستقيم است ، اگر به نيروي كار سود واحدي براي هر مورد ساخته شده داده شود . به اين دليل ، صنايع خدماتي كه خدمات خود را در واحدهاي زماني مي فروشند اغلب سود زمان بدست آمدن بها را به عنوان سود مستقيم محسوب مي كنند . سود ناخالص راهنماي مهمي براي سودمندي است ، اما خيلي از مشاغل كوچك شكست مي خورند چون تقاضاي منظمي براي بدست آوردن سودهاي ثابت شغل خود را ناديده مي گيرند .

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
745D_1664473_7473.zip9.4k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

filesell >