فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

محبوبترین محصولات

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

739 - بررسی حرکات نرمشی و مروری بر تعدادی سوال و جواب در خصوص آموزش حرکات نرمشی

739 -  بررسی حرکات نرمشی و مروری بر تعدادی سوال و جواب در خصوص آموزش حرکات نرمشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 19  

 

 

 

تکنیک ها ، نظرات و پیشنهادات مطرح شده در اینجا بعنوان دستورات پزشکی مناسب بحساب نمی آیند . قبل از انجام هر گونه تمرین و روشهای تمرین با دکتر خود مشورت نمایید . هرگونه کاربرد این روشها ، نظرات ، ایده ها و پیشنهادات مطرح شده در این صفحه ها بعهد خود خواننده می باشد  . مولفین و پاسخ دهنده سوالات هیچگونه ضمانتی درخصوص محتوای این صفحات برعهده ندارند . مولفین و شرکت انتشارات استادیوم مسئولیتی را در قبال هیچ شخص یا عنوان خاصی برای خطاها و اشتباهات در این صفحات عهده دار نمی باشند و هیچگونه مسئولیتی در برابر صدمات خاص و اتفاقی ایجاده شده چه بطور مستقیم و چه بطور غیرمستقیم توسط اجرا نمودن تمرینات عهده دار نیستند . قبل از اینکه پرسشی را مطرح کنید مطمئن شوید که این پرسش قبلا مطرح نشده و پاسخ نداده باشد . اگر مطمئن شدید این پرسش قبلا مطرح نشده است پرسش خود را به میزگرد بحث پست کرده و یا آنرا به ما ایمیل نمایید. به ایمیل ارسال شده سریعا پاسخ داده خواهد شد . برای گرفتن پاسخ شما میبایستی در لیست ایمیل ما از قبل ثبت نام کرده باشید .

سوال : میتوانید به من بگوئید چطور می توانم هنگامیکه در حالت معلق بین دو صندلی نشسته ام نفر کناری ام را نگاه دارم ؟

جواب : به شما پیشنهاد نمی کنم که سعی کنید هنگامیکه در آن وضعیت هستید شخص را گرفته و یا بلند کنید . من این را برای اثبات ارجحیت روش خودم برای آموزش انعطاف و توان انجام داده ام و پس از آن درحدود یک هفته استراحت کرده ام زیرا به این علت که بسیار کوشش کرده ایم در حدود پانزده بار تمرین و هر تمرین ده الی بیست ثانیه به دراز کشید نوع و مقدار توان مورد نیاز برای نگاه داشتن شخص مدل بر روی ران در وضعیت معلق بین دوصندلی کاربردی را در رشته های ورزشی ندارد .

سوال : نظر شما راجع به بلند کردن وزنه های سبکتر اما با سرعت بیشتر برای افزایش قدرت جسمانی چیست ؟

جواب : برای افزایش قوای جسمانی در ورزشی خاص سرعت و چابکی حرکتها باید بسیار نزدیک به روشها و تکنیک های همان وزش باشد . وزن شما باید به اندازه ای باشد که به شما اجاره دهد به سرعت و چابکی در همان رشته ورزشی حرکت کنید .

سوال : قصد دارم اندازه پرش ارتفاع خود را افزایش داده و انعطاف پذیری اندامم را افزایش و به حداکثر میزان خود برسانم . مربیانم به من می گوینده میبایستی زرد پی پشت زانو عظلات ماهیچه پا و تاندون پاشنه آشیل را تقویت کنم تا بتوانم به اوج توانایی در پرش ارتفاع دست یابم.

جواب : گمان نمی کنم انعطاف پذیری تقویت شده پاه ها برای پرش مثمر ثمر واقع شود . اگر میخواهید بدانید چگونه تمرین های افزایش نیرو قابلیت پرش ، انعطاف پذیری و دیگر توانائیها را با یکدیگر ترکیب کنید کتاب علم آموزش حرکات ورزشی را مطالعه نمایید .

سوال : بازیکن بسکتبال می باشم و بسیار کوشیده ام تا پرش خود را بهبود بخشم ولی تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده ام آیا راهی برای بهبود پرش وجود دارد ؟

جواب : چندین تمرین برای گسترش توانایی در پریدن موجود است . بطور سریع چومباته زدن و نیم چمباته زدن تنه را به زمین نزدیک کردن در نقطه ای ثابت پریدن ، چندین بار پریدن از روی موانع با هر دو پا و سپس یک پا و پرش های عمیق .

سوال : من یک بازیکن فوتبال در پست هافبک دفاعی می باشم ، چگونه می توانم کارایی و بازده تمریناتی چون ربایش و تناسب اندام را متوجه شوم . همچنین قصد دارم تعدادی تمرین برای قدرت و سرعت بیشتر را بدانم . قدرت بدنی ام در خور قابل توجهی بالاست .

جواب : اگر تمرین های ربایش و تناسب اندام حرکات شما را در خلال بازی نشان می دهند پس باید همین ترمینات را مداما تکرار کنید . با در نظر گرفتن نرمش های سرعتی و قدرتی من تمرین ها مخصوصا در بازی راگبی را به شما توصیه می کنم .

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
739D_1664463_7773.zip17.2k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

filesell >