فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

محبوبترین محصولات

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

716 - بررسی ظرفيت برشي لرزه اي ديوار بنايي آجري مسلح شده با GFRP

716 -   بررسی ظرفيت برشي لرزه اي ديوار بنايي آجري مسلح شده با GFRP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 23  

 

 

 

ظرفيت برشي لرزه اي ديوار بنايي آجري مسلح شده با GFRP

 

چکيده:

با انجام آزمايشاتي روي 8 ديوار بنايي داراي ستون کمکي مسلح شده با فيبر پليمر شيشه اي مسلح«GFRP »، ظرفيت برشي لرزه اي سازه ديوار بنايي آجري با جزئيات مورد بررسي قرار گرفت. اولاً، ضريب اندرکنش ستون کمکي ψ، ضريب اصلاح شده  ، ضريب آماري β و ضريب شرکت پذيري موثر ζ محاسبه شده اند، سپس، براساس مدل شکست ديوار بنايي آجري و مدل خرپايي FRP ، فرمول ظرفيت برشي لرزه اي ديوار بنايي آجري با ستون کمکي مسلح شده با FRP برقرار شده است. که تشابه زيبايي با نتايج آزمايشگاهي بدست آمده از تست دارد. در نهايت فرمول طراحي ساده شده ظرفيت برشي لرزه اي در ديوار بنايي آجري مسلح شده با FRP در اين مقاله پيشنهاد شده است. فرمول طراحي براي تحقيقات اضافي يا براي مراجع طراحي در سازه هاي بنايي آجري مي تواند استفاده شود.

1 معرفي:

استفاده از تکنولوژيهاي مواد جديد در مرمت و مسلح کردن سازه هاي بنايي از نظر تکنيکي و اقتصادي بسيار جالب است. امروزه FRP شانسي جديد را براي آرزوي مرمت، با پيشرفتي قابل ملاحظه در تقويت سازه هاي بنايي غير مسلح ارائه مي دهد. اشوگلر اولين نفر در پيشنهاد و بررسي از فيبر پليمر کربن مورق مسلح شده«CFRP » به عنوان ابزار تقويت سازه بنايي و ارائه يک مدل آناليزي براي رفتار درون صفحه اي ديوار مسلح شده با CFRP در قاب تئوري ناحيه استرس بود. کار سعادت منش، احساني و ديگران، بروي تحقيقات آزمايشگاهي روي نمونه هاي بنايي غير مسلح شده تقويت شده با عضو شيشه اي چسبنده با اپوکسي، متمرکز شد. کلش روي سيستم مسلح شده خارجي اي شامل فيبر کربن براي ديوار هاي بنايي تست کرد. نمونه ها مي توانند مانع، بارهاي جانبي اي که برابر با نيروهاي اينرسي توليد شده از شتاب 0.3g مي باشد، شوند ترايتافيلو رفتار مکانيکي، ديوارهاي بنايي غير مسلح تقويت شده با ورق هاي FRP  چسبانده شده از خارج ( يا تسمه ها) با استفاده از مدلسازي ساده و بدست آوردن ظرفيت برشي سازه بنايي تقويت شده با ورق هاي FRP را بررسي کرد. والوزي يک سري تستهاي فشرده روي پنل هاي بنايي تقويت شده با ورق هاي FRP انجام داد. در اين تست 2 شکل مسلح کردن کشف شد: تسمه هاي ترتيب  شبکه اي يا کاربرد تسمه هاي قطري عمود بر قطر بار گذاري شده.سيچي و ديگران، مدلي براي سازه هاي بنايي مسلح شده با CFRP به وسيله ي روشهاي مخلوط کني پيشنهاد کرد. استرادفورد و ديگران اثر مد مسلح واثر دادن تساويهاي طراحي ظرفيت برشي ديوار مسلح شده با FRP  را بررسي کرد. با وجود تحقيقات زياد گذشته، فرمولي که براي محاسبه ي ظرفيت عمل نيروي برشي ديوار مسلح شده با FRP ايجاد شده بود در بيان شکلها و فاکتورها در نظر گرفته شده که در زير ارائه شده، کمبود دارد:

a)       فرمولها ( فرمولهاي مود قطري) فقط مناسب ديوارهاي بنايي مسلح شده با ورق هاي قطري است که براي ديوارهاي بنايي مسلح با ورق هاي افقي يا هر دو ورقهاي قطري و افقي بي نياز است.

b)       از زمانيکه فرمولهاي مود قطري در نظر گرفته شده است ، اثر مولفه ي عمودي نيروهاي ايجاد شده توسط ورق هاي قطري، روي ظرفيت برشي ناميده گرفته شده است.

c)       تمام فرمولهايي که ايجاد شده است بر اساس ديوارهاي بنايي مسلح شده با FRP با مقاطع مستطيلي همانطور براي ديوار بنايي مسلح شده با ستون کمکي است، هيچ محاسبات مربوطي ارائه نشده است.

به منظور رفع کمبودهاي فرمولهاي کنوني 8 قسمت از ديوارهاي آجري بنايي با ستون هاي کمي تقويت شده توسط GFRP و يک قسمت براي ديوار بنايي معمولي با ستون کوتاه اجرا شده است و محاسبات مربوطه و فرمولهاي طراحي بر اساس سيستم تقويت شده خرپاي FRP توليد شده است.

2) برنامه آزمايش:

 

  1. 1) طراحي نمونه: براي قياس بين اين تحقيق و ديگر بررسي ها پيکر اصلي نمونه ها، که هر کدام داراي ستون کوتاه است 240*240mm و ارتفاعي مشابه پيکر اصلي دارد، داراي بعد اسمي 1500*750*290mm است.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
716D_1662482_4012.zip957.4k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

filesell >