فروشگاه جامع خرید پروژه, پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی

محبوبترین محصولات

مالک فروشگاهی با 10 هزار فایل شوید دانلود نرم افزار PhotoGrav 3 مخصوص حکاکی عکس با لیزر	بسته آموزشی آشنایی با تکثیر و پرورش زالوی طبی Hirudo medicinalis به همراه فیلم و فایل های بسیار مفید

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پروژه ای که در لیست سایت موجود نمی باشد، لطفا از طریق منوی پشتیبانی و یا از طریق ایمیل best.files2@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید. با توجه به اینکه برخی از محصولات این فروشگاه از منابع مختلفی که بعضا منبع اولیه نیز مشخص نیست، تهیه شده اند لذا در صورتی که فایلی مربوط به شماست و بدون اجازه در این فروشگاه قرار داده شده است، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا ضمن عذرخواهی سریعا از سایت حذف گردد.

663 - بررسی تاریخچه و تاسیس دانشگاه تهران

663 -  بررسی تاریخچه و تاسیس دانشگاه تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرمت فایل:   ورد Word و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 13  

 

 

 

پیشينه

دکتر محمود حسابي اول بار ايده تاسيس يک دانشگاه مستقل و جامع و تمام مدرن در کشور را به وزراي دولت پهلوي ارائه داد. با پيگيري ايشان و دکتر علي‌اصغر حکمت سرانجام دانشگاه تهران در سال ۱۳۱۳ با ادغام کردن دارالفنون, مدرسه علوم سياسي, مدرسه طب[۱], مدرسه عالي فلاحت و صنايع روستايي[۲],مدرسه فلاحت مظفر (اولين مدرسه کشاورزي در ايران), مدرسه صنايع و هنر (تاسيس توسط کمال الملک), مدرسه عالي معماري, مدرسه عالي حقوق, و چند مرکز آموزش عالي ديگر تهران در پرديسي در جنوب پارک لاله فعلي تهران داير گشت.[۳] اين دانشگاه بر اساس موسسات آموزش عالي فرانسه الگوبرداري شد و حتي طراحان ساختمان هاي دانشگاه تهران مهندسين فرانسوي بودند, و حتي دروس و برنامه هاي هنرکده (دانشکده هنرهاي زيباي فعلي) دقيقا بر اساس الگوي موسسه اکول د بوزار طراحي گرديد.

پرديس و بناهاي اين دانشگاه بتوسط معماران اروپايي رولاند دوبرول, ماکسيم سيرو, مارکوف, آلکساندر موزر, آندره گدارد, و محسن فروغي طراحي گرديد.

در اواخر دهه ۱۹۴۰ ميلادي ساختار درسي و پژوهشي دانشگاه رفته رفته به سمت الگوبرداري از سيستم دانشگاههاي امريکايي شروع به حرکت نمود[۵]: بطور نمونه دانشکده کشاورزي اين دانشگاه به کمک دانشگاه يوتا توسعه و گسترش يافت.

اما نمونه هاي ديگري نيز ميتوان بر شمرد: در سال ۱۹۵۴ موسسه علوم اداري دانشگاه بکمک دانشگاه کاليفرنيا جنوبي و به رياست دکتر هري مارلو از اين دانشگاه آغاز به ارائه مدارج دکترا نمود. در سال ۱۹۵۸ موسسه روزنامه نگاري دانشگاه تهران بکمک دانشگاه ويرجينيا و دکتر جيمز ولارد آغاز به کار نمود. و دانشگاه جانز هاپکينز امريکا بود که در سال ۱۹۶۵ رشته دکتراي بيماريهاي سلولي (cytopathology) را راه اندازي نمود.

پس از انقلاب فرهنگي و در سال ۱۹۸۶ دانشکده هاي علوم پزشکي از دانشگاه تهران رسما بدستور بخشنامه جديد دولت جداي و مستقل گرديدند و دانشگاه علوم پزشکي تهران را تشکيل دادند. اما بر اساس تفاهم نامه بين دو دانشگاه, اعضاي هيات علمي دانشجويان وپژوهشگران دو دانشگاه کماکان متعهد هستند مقالات علمي و پژوهشي خود را در مجلات وکتب وکنفرانس هاي خارجي وبين المللي با يک نام به چاپ برسانند.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
663D_1662323_8726.zip53.9k

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران

فیلم آموزش سیستم خودکار قرار دادن محصولات فروشگاه های فایل سل در وبلاگ یا سایت خود - ویژه فروشگاه داران                 ******* آموزش قرار دادن محصولات نفیس فایل نیز اضافه شد.****** قابل استفاده برای سایر سایت های فروش فایل که در ادامه به آنها اشاره شده است.   این محصول مخصوص فروشگاه داران محترمی است که قصد دارند محصولات فروشگاه های فایل سل یا سایر فروشگاه ها را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و از فروش محصولات این فروشگاه، مبلغی به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

filesell >